עו”ד זכי כמאל

נגיד המכללה

יקירינו ונכבדינו,

בשמחה ובעונג מבשרת המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל – חיפה על שדרוג באיכות ובמהות של אתר האינטרנט היוצא לדרכו בימים אלה והינו נדבך נוסף מפרויקטים אקדמיים רבים אשר המכללה עושה למען קהל באי שעריה מכל הקצוות והמדינות בעולם ובמיוחד למען הסטודנטים בפועל ובפוטנציה של מכללתנו, ושירות נאמן לסגל האקדמי המינהלי ולציבור כולו.

אתר זה בצורתו המשודרגת איננו טכני או צורני בלבד, נהפוך הוא, נאמן לעשייה הקונסטרוקטיבית אשר פועלת למימושה נשיאות המכללה ומוסדותיה אשר עמלים על כך כי לצד החובה האקדמית הבלתי מתפשרת של המכללה כלפי הבאים בשעריה, רואים בראש ובראשונה הנגשת כל המידע הרלבנטי לסטודנטים, לחברי הסגל האקדמי ולכל המתעניינים בלימודים אקדמיים במכללתנו אשר פניה לעתיד זוהר, ובהיותה מכילה, נגישה, מתחשבת ויעילה, המבטיחה חווית לימודים אקדמיים מיטבית, ולנכנסים בשערי אתר האינטרנט המשודרג, חווית משתמש מטיבה, נוחה ומזמנת.

אתר זה עלה לאוויר לאחר עבודה מאומצת ואינטנסיבית, תכנים, חזות ועיבוד בסיוע צוות למידה מעמיקה של כלל המרכיבים הטכניים, החזותיים והשימושיים של האתר המשודרג אשר יהווה קפיצת מדרגה שתכליתה להקל, לסייע, לעזור ולספק מידע מדויק, אמין, זמין, עדכני ומתעדכן לכל צופה מהארץ ומהעולם. אכן, מצאו המועמדים הפוטנציאליים ואחרים את מלוא האינפורמציה על מכללתנו עתיקת היומין ובעלת המוניטין האקדמי שאין עליו עוררין, מבחינת הצטיינות, אקדמיה ללא פשרות, מעורבות בקהילה ופלורליזם תוך כיבוד האחר יהיה מוצאו, דתו ולאומו אשר יהיה.

המכללה מאמינה כי תיהנו מחוויית הצפייה באתר אשר מגוון רחב של מידע וידע רלבנטי וחדשני כלול בו, תוך הנאה מהחוויה החיובית הוויזואלית והאקדמית אשר המכללה מעמידה לרשות הנכנסים בשעריה, באמצעות האתר המשודרג וכך אנו שומרים על מכללה מובילה, איכותית, מחבקת, המקדשת ערכי מצוינות, אקדמיה ומחקר.

ייחודו של האתר המשודרג, בכך שהוא מנוהל על ידי צוות המכללה שמאפשר משוב ישיר, היענות מהירה, ושיח ישיר ומתמיד בין המכללה ובין משתמשי האתר, כאמצעי יעיל, משופר וטיוב שכולל שיח של הפרייה הדדית שתכליתה תועלת לכולם.

מי ייתן ותמצאו באתר את מבוקשכם, ותפיקו ממנו את התועלת הראויה.

בברכה

חיפה, 30 בספטמבר 2022.

דילוג לתוכן